Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

C.K.Sambo w Krakowie

Zawodnicy „ COMBATZONE Sambo”  zaznaczyli znakomitymi osiągnięciami swój udział w  SAMBO OPEN Turnieju Sambo , który odbył się 05 października  br. w Krakowie. W turnieju bralo  udział ponad 200 zawodników  z Polski, Niemiec, Szwajcarii ,Rosji  i Ukrainy . Ze swojego sukcesu mogą być szczególnie dumni  Kamil  i Filip Szewczenko, który deklasowali rywali w zwycięskich pojedynkach i  wywalczyli złote medali  w kategoriach wagowych Open i 28  kg. W kategorii -82 kg.Kamil zdobył również drugi swój medal ( Bronzowy )Trzecim medalistą spod znaku COMBATZONE SAMBO został Artur Walczuk  -24 kg, który, półfinale, świetnie zaprezentował się podczas walki, uzyskując ostatecznie srebrny medal. Borys Szewczenko- 38 kg.  pomimo złego samopoczucia wystartował w Turnieju i zajął 4 miejsce w swojej kategorii. Również Robert Gaszek  - 53 kg. zaliczył udany start ostatecznie zajmując miejsce tuz za podium

Podsumowując miniony sezon możemy śmiało stwierdzić że w COMBAT ZONE SAMBO trenuje czołówka Polskich zawodników SAMBO wśród dzieci.

SAMBO sportowe jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów walki na świecie. Zdobyło uznanie wielu specjalistów.
Arsenał technik sportowej odmiany SAMBO zawiera wszystko: rzuty, trzymania, przewroty i dźwignie.
Sambiści oprócz władania różnorodnymi technikami odznaczają się dużą siłą fizyczną, wytrzymałością, doskonałą reakcją, elastycznością. Są pewni swoich sił co jest warunkiem koniecznym dla sportowa, który uprawia sztuki walki.
W SAMBO z powodzeniem stosuje się wiele rzutów z judo, zapasów, rosyjskiej walki „ścianka na ściankę”, gruzińskiej, azerbejdżańskiej walki i wielu innych.
Wielu utytułowanych zawodników SAMBO ma ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej w zawodach różnych sztuk walk. Co jest doskonałym potwierdzeniem wysokiej jakości merytorycznej SAMBO.
Absolutna większość osób przychodzi do nas na zajęcia po to, aby zachować i wzmocnić swoje zdrowie, nie robiąc sobie krzywdy. Jest to priorytet dlatego tak ważne jest dla nas bezpieczeństwo podczas całego procesu treningowego.

Szczególy oraz foto i video relacja na  https://www.facebook.com/C.K.CombatZone/

 

Serdecznie gratulujemy zawodnikom!

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.