Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Co ciekawego wydarzyło się w październiku w Przedszkolu Publicznym nr 4 w Skoczowie?

 

     Jak każdego roku w Dniu Edukacji Narodowej dzieci nie zapomniały o swoich nauczycielach i pozostałych pracownikach przedszkola. Podczas zorganizowanej dla nich uroczystości przekazały mnóstwo uśmiechów, serdecznych słów i życzeń wypowiedzianych w wierszach, wyśpiewanych w piosenkach i radośnie wytańczonych.

     „Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!” W myśl tego powiedzenia do naszego przedszkola zawitał DENTOBUS – mobilny gabinet stomatologiczny. U każdego przedszkolaka wykonano bezpłatny przegląd uzębienia. Przedszkolaki spisały się na medal !! Tak trzymać !!

     Poza tym w październiku dzieci wzięły udział w warsztatach regionalnych z KAPELĄ GÓRALSKĄ BESKIDZCY ZBÓJE; warsztatach "Pieczenia Chleba" oraz stały się "Przyjaciółmi drzewa" i w pobliskim parku zasadziły swoje drzewko. Odbyła się również II Mini Olimpiada Sportowa, tym razem w rywalizacji dominowały rzuty.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.