Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czwórka jest i ma się dobrze!

W czwartkowe popołudnie SP4 miała zaszczyt powitać w swoich progach zacnych gości. Z okazji Dnia Otwartego przybyło wielu przedszkolaków, ale nie tylko! W sentymentalną podróż udali się jej „trochę” starsi absolwenci. Spontaniczną przemową również zachęcali do wstąpienia w szeregi uczniów Czwórki następne pokolenie.

Myślą przewodnią naszego spotkania był „czas”. Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy występy „Biedronek” - szkolnego zespołu artystycznego. Starsi uczniowie pokazali wachlarz swoich umiejętności pływackich na basenie. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach ruchowych na sali gimnastycznej, gdzie mogli dać upust swojej energii i żywiołowości. Następnie udali się do szkolnej biblioteki. Tam przedstawicie Koła Asystentów Bibliotecznych przedstawili ewolucję technik mierzenia czasu od starożytności aż po czasy współczesne. Zegary, zegarki zegareczki… Dziś było ich tam więcej niż książek! Następnie podczas zajęć plastyczno-edukacyjnych milusińscy wykonali własne pamiątkowe zegary. Na koniec wszyscy mogli wymienić swoje wrażenia podczas poczęstunku w kawiarence.

Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie! Do szybkiego zobaczenia!

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-12 08:36:42
wyśmienity cwaniaczek: i tak was zamkną więc po co te cyrki. Smutne ale prawdziwe ...DECYZJA JUŻ DAWNO ZAPADŁA....takie życie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją