Dla każdego coś dobrego

„Dla każdego coś dobrego” znalazło się na IV Rodzinnym Pikniku, który odbył się 9 czerwca w Szkole Podstawowej nr 6 w Ustroniu. Impreza zgromadziła wielu chętnych do wspólnej zabawy. Uczniowie przyprowadzili swoje rodzeństwo, rodziców, dziadków, ciocie i wujków. Stołówka szkolna zamieniła się w cukiernię, w świetlicy pojawiła się fotobudka i kącik malowania twarzy. Boisko przybrało rolę sceny, na której wystąpili młodzi artyści, prezentując talenty wokalne i taneczne. Wzorem poprzedniego roku rodzice, nauczyciele i uczniowie bawili widownię wspólnie przygotowanym przedstawieniem pt.  „Wszyscy dla wszystkich”.  Nad boiskiem unosiły się różnokształtne bańki mydlane wykonane przez nauczycieli – animatorów i ich podopiecznych.

Najmłodsi uczestnicy mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych dla nich grach i konkurencjach sportowych. Starsi uczniowie zmierzyli się w potyczce o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły z rodzicami i nauczycielami. Zawodnicy wykazali się sprawnością, sprytem i umiejętnością współdziałania w grupie. Z pokonaniem różnych torów przeszkód najlepiej poradzili sobie jednak rodzice, którzy honorowo przekazali puchar na ręce uczniów. 

Nie zawiedli sponsorzy i organizatorzy imprezy. Dołożyli wszelkich starań, by na twarzach „piknikowiczów” gościł uśmiech i nie zabrakło dobrej zabawy.

Szczególne podziękowania kierujemy do następujących firm, organizacji oraz osób prywatnych, dzięki którym możliwa była organizacja imprezy: Park Linowy Równica, firma Funtour; Kolej Linowa Czantoria; Kolej Linowa Szyndzielnia; Kolej Linowa Skolnity Wisła; DreamPark Ochaby; Restauracja Dolce Vita, Zakład Fryzjerski „Ania”, Park Wodny Aquarion w Żorach; Rolls Burger Ustroń; Park Dinozaurów i Owadów Ustroń; Księgarnia „Szaron”; Piekarnia „Bethlehem”; Pilch - wyczarowane z drewna; Cukiernia- Pizzeria Haneczka; Centrum ogrodnicze Madex-Bis Ustroń; Muzeum Ognia Żory; Westernowy Park Rozrywki TwinPigs; Sklep mięsny „Jaś”; biuro rachunkowe; Karina i  Mariusz Szpak.  DZIĘKUJEMY!

SP6 Ustroń

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją