Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W JUDO

28.11.2015 w Krakowie na hali "Wisły" Kraków odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Reprezentacji Województw Młodziczek i Młodzików w judo. Po zdobyciu indywidualnych tytułów Mistrzów Polski oraz wysokich miejsc w Pucharach Polski do reprezentacji województwa śląskiego zostało powołanych dwóch zawodników klubu LKS Simoradz - Ania Kowalczyk 57 kg oraz Kamil Firlajczyk 66 kg. W turnieju tym zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców zwyciężyła i wywalczyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski, w której skład wchodzili Ania i Kamil.Trenerem obydwu zawodników jest Przemysław Kolondra. Gratulujemy!

Jest to kolejny wspaniały sukces sekcji judo LKS Simoradz. W klubie obecnie działają 3 grupy treningowe - dzieci 5-6 lat (zabawa w judo), grupa początkująca oraz grupa zawodnicza a sekcja zrzesza blisko 70 dzieci. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować sił w tej dyscyplinie sportu.