Drużynowy Puchar Śląska w MMA dla Octagon Team Cieszyn

Octagon Team Cieszyn wywalczył drużynowo pierwsze miejsce w Pucharze Śląska MMA, które odbyły się w Świętochłowicach. Cieszyńscy zawodnicy zdobyli 3 złote 1 srebrny i 1 brązowy medal. Kolejny bardzo udany wyjazd dla Naszych zawodników.

Złoty medal w seniorach do 66 kilogramów wywalczył Tobiasz Le wygrywając trzy swoje walki decyzjami sędziowskimi, tocząc walki głównie w stójce, obijając rywali. Drugi złoty krążek dołożył Daniel Malinowski (senior do 70 kilogramów) potwierdzając swoją dobrą formę, którą prezentuje już dłuższy czas. Trzecie złoto dołożył Arno Csapek (senior do 93kg). Srebrny medal przypadł Patrykowi Martinikowi (66 kg senior). Samuel Anthony (66 kg senior) wywalczył brązowy medal, tym samym kategoria ta została całkowicie zdominowana przez Octagon Team, który zgarnął wszystkie możliwe medale. Dodatkowo w turnieju No Gi (walka na same chwyty) srebro zdobył David Martinik (senior do 66 kilogramów białe pasy) a brązowy medal dorzucił Paweł Pasz (senior do 93 kilogramów białe pasy). Zawody pokazały ciągły rozwój i postęp w Naszej sekcji MMA.