Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 19 w Cieszynie

W dniach 21 i 22 stycznia dzieci z obu grup Przedszkola nr 19 w Cieszynie - „Biedroneczki” oraz „Zajączki” zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny. Recytowały wiersze z humorem o nowoczesnej babci i dziadku, śpiewały piosenki oraz tańczyły w rytmach muzyki disco-polo. Nie mogło zabraknąć także części o charakterze regionalnym, w której dwie dziewczynki z grupy starszej pięknie przedstawiły wiersze pisane gwarą cieszyńską pt. „Komórka” i „Trómpety” autorstwa Wandy Mider.

W przygotowanych przedstawieniach wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Nie jednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie zaproszonym gościom dzieci wręczyły samodzielnie przygotowane upominki oraz laurki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie mogli wraz ze swoimi wnukami spędzić miłe chwile oraz porozmawiać z paniami nauczycielkami.

Były to dni niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale także dla gości, dni pełne wzruszeń, uśmiechów i radości. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile  w naszej placówce na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy pięknych chwil w życiu, niech uśmiech z twarzy nigdy Wam nie znika oraz abyście swoje życie spędzili w zdrowiu i szczęściu.

 

Przedszkole nr 19

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-07 09:37:19
tedan: Sympatycznie,niedawno nasze dzieci podziwialismy a teraz wnuki
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją