Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień Babci i Dziadka w SP6

21 i 22 stycznia to daty, które na pewno powinny być doskonale znane wszystkim dzieciom, gdyż w tych dniach swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. SP6 zorganizowała z tej okazji uroczyste rodzinne spotkanie 23 stycznia.

Już od wczesnych godzin popołudniowych do szkoły zaczęli przychodzić zaproszeni goście – Babcie i Dziadkowie uczniów z klas 1-3. Wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie mogli zasiąść przy stołach ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez radę rodziców i podziwiać występy swoich ukochanych wnucząt. A było na co popatrzeć i czego posłuchać! Piosenki, scenki teatralne, tańce, wiersze – wszystko doskonale przygotowane, podkreślone stosownymi strojami, okraszone muzyką – i wykonane przez najzdolniejszych aktorów! Dodatkowo występ najmłodszych dzieci wzbogacił szkolny teatrzyk, zespół wokalny „Wiolinki” oraz grupa gimnastyczek z kl. 5b.

Wychowawcy, instruktorzy i konferansjer - a zwłaszcza wykonawcy -  stanęli na wysokości zadania; występom towarzyszyły gromkie brawa. Na koniec babcie i dziadkowie zostali obdarzeni własnoręcznie wykonanymi przez dzieci prezentami. Impreza dobiegła końca, ale wpisała się w w tradycję szkoły, więc następna czeka nas już za rok!

SP6 Ustroń

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją