"Dzień Hiszpański" W ZSEG Cieszyn

31 grudnia 2017 r. kończy się realizacja projektu "IT w turystyce i w reklamie na wymiar europejskich standardów jakości" w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

W związku z podsumowaniem jego realizacji 1 grudnia odbył się w szkole "Dzień Hiszpański".

O godz. 10.00 na auli zebrali się wszyscy: zaproszeni goście z Kuratorium i Starostwa, Dyrekcja ZSEG, nauczyciele, uczestnicy projektu i ich rodzice oraz uczniowie z innych klas.

Po przemowie wstępnej uczniowie z kierunków: Technik Informatyk, Technik Organizacji Reklamy i Technik Obsługi Turystycznej, którzy odbyli 2- tygodniowe praktyki w Hiszpanii -  w Kordobie i Granadzie  (maj, wrzesień) przedstawili krótkie filmiki z miejsc odbycia praktyk i z czasu wolnego.

Opiekunami młodzieży podczas pobytu w Hiszpanii były panie: Agnieszka Jagiełło, Jolanta Mojeścik, Małgorzata Witas i Agata Gacoń.

Następnie goście rozwiązywali quiz z aplikacją plikers oraz podziwiali pokaz szkolnej grupy tanecznej przy hiszpańskich rytmach. Uczestnicy projektu wręczyli upominki nauczycielom przygotowującym ich do wyjazdu na staż.

Na koniec pani Dyrektor Lilianna Zemła wraz z panią Wiolettą Jeleń – z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie  i panią Agatą Franek - wizytatorem Kuratorium Oświaty oraz koordynatorami projektu -  Agatą Gacoń i Jolantą Mojeścik wręczyły uczestnikom projektu: certyfikaty, zaświadczenia oraz dyplomy.

Po zakończeniu wszyscy chętni mogli udać się się na przepyszny poczęstunek przygotowany przez panią Katarzynę Kimszal i Dorotę Przyłęcką wraz z uczniami z kierunku gastronomicznego.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją