Dzień Otwarty Czwórki

Na tegoroczny Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie licznie przybyli przyszłoroczni pierwszoklasiści wraz z rodzicami. Było to wyjątkowe popołudnie - atrakcje przygotowane przez nauczycieli i uczniów SP4 nie pozostawiały ani chwili na nudę!
Zanim uczestnicy spotkania wyruszyli w pełną wyzwań podróż po szkole, zostali serdecznie powitani przez gospodarzy i zaproszeni do obejrzenia wiosennego występu, prezentacji z ofertą szkolną oraz filmiku z Czwórką w roli głównej.

Podczas wędrówki po klasach przyszli uczniowie musieli popisać się między innymi znajomością języka angielskiego, w pracowni komputerowej - informatycznym zacięciem, na sali gimnastycznej - tężyzną fizyczną, natomiast w bibliotece dzieci wyruszyły w podróż do świata baśni... Na szlaku „zwiedzania” nie zabrakło również świetlicy, kolorowych sal lekcyjnych edukacji wczesnoszkolnej oraz innych - mniej lub bardziej tajemniczych - zakamarków. Szkolną wyprawę zwieńczył pyszny poczęstunek w miłym towarzystwie.
Żegnając się, mówiliśmy dzieciom: „do zobaczenia!”, gdyż mamy wielką nadzieję, że już we wrześniu wszyscy spotkamy się w Czwórce!

Fotorelacja z tego wydarzenia ZOBACZ>>>

SP4

źródło:
dodał: autor
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją