Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dzień Otwarty Szkoły w ZSP-T w Międzyświeciu

W dniu 25 kwietnia w Zespole Szkół Przyrodniczo-Tecznicznych w Międzyświeciu odbył się tradycyjny Dzień Otwarty Szkoły. W zorganizowanych grupach przyjechali gimnazjaliści ze Skoczowa, Brennej, Górek, Goleszowa, Dębowca, Drogomyśla, Ochab, Pierśćca i Pogórza oraz indywidulanie rodzice z zainteresowanymi gimnazjalistami z innych miejscowości.

            Uczniowie i nauczyciele szkoły przygotowali prezentację kierunków proponowanych w ofercie edukacyjnej. Są to zawody: technik rolnik, technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk oraz w branżowej szkole I stopnia: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, kucharz i oferta wielozawodowa. Gimnazjaliści zobaczyli też szkolny ogród, który prowadzą architekci krajobrazu oraz stanowisko odkrywki glebowej. Ozdobą wydarzenia była wystawa ciągników i maszyn rolniczych uczniów technikum rolniczego i zasadniczej szkoły zawodowej, a także ciągnik siodłowy ucznia technikum logistycznego.

Spotkaniu w szkole sprzyjała piękna pogoda, można więc uznać cały Dzień za udany.

            Zainteresowanych szkołą innych gimnazjalistów zapraszamy do osobistej wizyty w szkole, gdzie będzie można na bieżąco uzyskać wszystkie ważne informacje.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją