Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Otwarty w skoczowskiej "Trójce"

13 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II  w Skoczowie zorganizowany został Dzień Otwarty. Dla przyszłych pierwszoklasistów było to niezwykle ważne doświadczenie, ponieważ przekonali się, że w szkole jest miejsce  na naukę i wspaniałą zabawę.

Wszystkich zwiedzających powitała pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz, która opowiedziała o działaniach podejmowanych przez naszą placówkę, a także zachęciła obecne osoby do obejrzenia sal i uczestnictwa w przygotowanych zajęciach. A tych nie brakowało!

Najbardziej aktywni mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas zajęć sportowych oraz zabaw muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Na lubiących twórcze rozwiązania czekały działania konstrukcyjne z zastosowaniem klocków. Dla artystów przygotowano pracę w świetlicy oraz kreatywne warsztaty „Coś z niczego”. Miłośnicy nauk ścisłych bawili się w królestwie matematyki lub informatyki. Nie zapomniano również o przyrodnikach, którzy dowiedzieli się, jak spędzać czas na łonie natury. Mali poligloci ćwiczyli język angielski, a chętne dzieci dowiedziały się, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy. Ogromną radość  sprawiły wszystkim zajęcia z dogoterapii. Odwiedzający szkołę rodzice mieli możliwość porozmawiania z psychologiem, pedagogiem i logopedą.

Mamy nadzieję, że pełna różnorodnych atrakcji podróż po szkole spodobała się naszym gościom.

SP3

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.