Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Otwarty w skoczowskim ZSTiO

26 kwietnia 2019 r. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie organizował Dzień Otwarty Szkoły. Tego dnia w naszych progach gościli abiturienci szkół podstawowych i gimnazjów, którzy stali przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Nasza szkoła gościła uczniów ze: Skoczowa, Brennej, Dębowca, Drogomyśla, Górek Wielkich, Chybia, Ochab, Pierśćca, Pogórza i Cieszyna.

W szkole na powitanie uczniów przygotowano szereg atrakcji. Młodzież zapoznawała się z kierunkami kształcenia, oferowanymi przez naszą szkołę i z bazą dydaktyczną w obu budynkach szkolnych.
Uczniowie wizytujący szkołę zwiedzili pracownie zawodowe i klasopracownie przedmiotowe z kierunków: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, technik elektronik, elektronik, technik handlowiec, sprzedawca, technik organizacji reklamy oraz technik fotografii i multimediów. Zapoznali się również z nową ofertą ze strony liceum, bowiem ZSTiO w nowym roku szkolnym planuje otwarcie klas licealnych o profilach: pożarniczo–ratowniczym, kosmetycznym, humanistycznym i politechnicznym.
W świetlicy szkolnej prezentowały się kierunki Branżowej Szkoły I stopnia. Młodzież przygotowała stanowiska, prezentujące zawody: cukiernik, piekarz, fotograf, mechanik samochodowy, elektromechanik, tapicer, instalator sieci sanitarnych i lakiernik. Były one z dużym zainteresowaniem oglądane przez odwiedzających nas gimnazjalistów, którzy mieli także możliwość wypróbowania słodkich wypieków, przygotowanych przez uczniów, reprezentujących zawody cukiernik i piekarz.
Ósmoklasiści i gimnazjaliści, wychodząc ze szkoły, obok materiałów informacyjnych i folderów reklamowych, zabierali ze sobą, mamy nadzieję, miłe wrażenia i przekonanie, że warto skorzystać z oferty edukacyjnej ZSTiO w Skoczowie.

Więcej zdjęć znajdzieci na naszej stronie https://zstio-skoczow.pl/aktualnosci/822/dzie-otwarty-w-zstio-w-skoczowie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.