Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Otwarty w SP 5

W dniu 29 lutego w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie, odbył się Dzień Otwarty Szkoły. Imprezę rozpoczęło powitanie gości przez Panią Dyrektor Danutę Łabaj, a następnie zaprezentowała się klasa 3a w przedstawieniu "Czerwony Kapturek". Po występie na dzieci, które w tym dniu odwiedziły naszą szkołę czekało moc atrakcji. Były zajęcia artystyczne, taneczne, zabawa z monitorem interaktywnym oraz Photonem, zajęcia językowe oraz kreatywne. Uczniowie naszej szkoly zaprezentowali się w przygotowanych programach artystycznych. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogli zwiedzić szkołę, zobaczyć jak wyposażone są sale przedmiotowe. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni przez Panią Dyrektor na smaczny poczęstunek. 

Dzień Otwarty to doskonała okazja zapoznania się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną oraz specyfiką placówki. Wszystkich, którzy są zainteresowani poznaniem naszej szkoły bliżej zapraszamy do odwiedzin.

Agata Nowakowska

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.