Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Otwarty w SP3 Cieszyn

W dniu 19 stycznia 2019r. Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie zorganizowała Dzień Otwarty dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Plakaty oraz informacje o tym wydarzeniu można było znaleźć na gazetkach przedszkolnych, stronie internetowej szkoły oraz na szkolnym Facebooku.

U progu szkoły wchodzących gości witali uczniowie klasy 7a – kierując zainteresowanych do poszczególnych sal. A w szkole tak dużo się działo! Uroczystość rozpoczęła przemową p. dyrektor Mariola Lapczyk, która serdecznie przywitała licznie zgromadzonych gości. Przedszkolaki wraz z Rodzicami obejrzeli występy artystyczne przygotowane przez uczniów klas młodszych – wystąpił zespół wokalny z grupy świetlicowej (pod batutą p. Mariana Zaleskiego), zespół taneczny kl. 2c (pod kierunkiem p. Beaty Śliż), a także zespół instrumentalny (pod batutą p. Wiolety Szypulskiej), który do wspólnej zabawy zaprosił najmłodszych gości. Rodzice mieli także okazję zobaczenia prezentacji multimedialnej dotyczącej naszej szkoły, ktorą przygotowała p. B. Śliż. Później nadszedł czas na zwiedzanie szkoły – a oferta zajęć dla dzieci była ogromna: zajęcia ruchowe z elementami Integracji Sensorycznej, zagadkowy tor przeszkód, dywaniki edukacyjne, zajęcia plastyczne, gry i zabawy edukacyjne (także interaktywne), zabawy z językiem angielskim i niemieckim, gry i zabawy matematyczne, kodowanie, robotyka, a także zajęcia naukowe w sali biologicznej (przygotowane przez uczniów 8b). Rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, a także obejrzenia bogato wyposażonych klasopracowni. W gabinetach specjalistów mieli także możliwość konsultacji z pedagogiem, psychologiem i logopedą. W holu głównym czekały na zwiedzających smaczne i zdrowe przekąski.

Serdecznie dziękujemy gościom za tak liczne przybycie. Uśmiechnięte twarze małych pociech są dla nas największą satysfakcją. Do zobaczenia wkrótce!

Zespół ds. Promocji Szkoły

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.