Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Dzień Otwarty w SP4

W czwartkowe popołudnie (20.02) cieszyńska „Czwórka” wypełniła się uśmiechniętymi przyszłorocznymi pierwszoklasistami, którzy wraz z rodzicami przyszli zobaczyć szkołę w ramach dnia otwartego. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Gramy w zielone” i było świetną okazją dla wszystkich do wzajemnego poznania się. Nasi goście, po przywitaniu przez panią dyrektor i występie szkolnego zespołu „Biedronki”, zapoznali się z zapleczem sportowym szkoły, następnie ochoczo wzięli udział w zmaganiach na sali gimnastycznej, po czym wyruszyli w dalszą „podróż” szkolnymi korytarzami. W kolejnych salach dzieci równie chętnie brały udział w specjalnie przygotowanych dla nich eko-zajęciach: zabawa memory, tworzenie medali z zakrętek, to tylko niektóre z atrakcji. Zaś rodzice, czekając na swoje pociechy, mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły, obejrzeć klasy, stołówkę, bibliotekę, porozmawiać z nauczycielami. Zwieńczeniem tego miłego spotkania był słodki poczęstunek w naszej kawiarence.

Żywimy nadzieję, że naszym gościom w szkole się podobało i z niecierpliwością czekamy na wszystkich we wrześniu!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego szkolnego fanpage'a, gdzie znajdą Państwo więcej zdjęć z tego wydarzenia, a także z mnóstwa innych, które w naszej szkole mają miejsce :)

https://www.facebook.com/cieszynsp4/

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.