Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Erasmus+ w wiślańskim Liceum

W dniach 2-6 grudnia br. w Liceum Ogólnokształcącym im. P. Stalmacha w Wiśle odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe, w którym wzięli udział partnerzy z pięciu krajów: Niemiec, Słowacji, Węgier, Włoch oraz Polski. Projekt Health environment and life w ramach programu Erasmus+ miał na celu zbadanie wpływu różnego rodzaju zanieczyszczeń środowiska na zdrowie i życie ludzi.

W czasie spotkania podsumowywaliśmy działania projektowe wszystkich partnerów projektu. Nauczyciele intensywnie pracowali nad raportem końcowym, a także znaleźli czas na wspólne wycieczki i relaks. Uczestnicy spotkania zwiedzili Kraków, Zameczek Prezydenta w Wiśle, a także zrelaksowali się na basenie Tropikana w Hotelu Gołębiewski i kuligu w Wiśle Czarnem.

Nasi międzynarodowi partnerzy zaoferowali pracę w następnych projektach, co jest najlepszym dowodem, że spotkanie należało do bardzo udanych.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-12-17 15:35:44
inigo: Erasmus, na cześć Erazma z Rotterdamu i komenius na cześć Jana Amosa Komenskiego - dwa programy na dwóch piekłoszczaków, świadomie wdrażających: "terribile opus reformationis mundi" - a młodzież jeździ i się cieszy że ma darmowe wycieczki....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.