Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Europejskie praktyki uczniów SOIZ

Szkoła Organizacji i Zarządzania po raz czwarty będzie realizować  unijny projekt  związany ze stażami zagranicznymi . Projekt  jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój  „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

W ramach dwuletniego  projektu 64 uczniów  technikum w Szkole Organizacji i Zarządzania wyjedzie na dwutygodniowe zagraniczne praktyki zawodowe. W roku szkolnym 2018/2019 na staż wyjedzie:

-16  uczniów technikum obsługi turystycznej  w terminie od 26.05 do 08.06.2019 roku, którzy  odbędą  staż w  hotelach i biurach podróży w Rimini

-16 uczniów technikum logistycznego  w terminie od 03.03 do 16.03.2019 roku, którzy  odbędą staż  w firmach logistycznych w Londynie.

W roku szkolnym 2019/2020 na staż do Londynu wyjedzie 32 uczniów kształcących się w technikum w zawodzie: technik logistyk, technik obsługi turystycznej oraz technik organizacji reklamy.

Praktyki zagraniczne umożliwiają rozwijanie kompetencji  zawodowych, osobistych i językowych związanych z określonym zawodem. W ramach projektu uczniowie obowiązkowo  uczestniczyć będą w półrocznym programie przygotowawczym do wyjazdu.

 

 Koordynatorem projektu jest wicedyrektor Anna Chamot

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją