Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
kontakt24

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Event dla ósmoklasistów w szkole w Międzyświeciu

W ramach działań promocyjnych szkoły - 2 lutego b.r. odbył się w ZSP-T w Międzyświeciu Turniej Umiejętności Zawodowych dla ósmoklasistów, w którym wzięło udział 60 uczniów ze skoczowskiej SP8. Uczestnicy eventu spróbowali między innymi praktycznej jazdy wózkiem widłowym, rozpoznawali różnice w budowie anatomicznej zwierząt, obsługiwali sprzęt rolniczy i narzędzia weterynaryjne. W sportowej atmosferze rozegrano turniej siatkówki pomiędzy reprezentacjami szkoły podstawowej a drużyną ZSPT w Międzyświeciu. Nie mogło zabraknąć smacznych i zdrowych przekąsek przygotowanych w szkolnych pracowniach gastronomicznych. Była również możliwość obejrzenia innych pracowni szkolnych.

Do takiej formy zapoznania się z ofertą ZSPT w Międzyświeciu  zapraszamy również inne szkoły podstawowe z terenu powiatu cieszyńskiego i regionu. Chętnie zorganizujemy dla kolejnych grup zajęcia zawodoznawcze i dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w Międzyświeciu był miłym przeżyciem. Zapraszamy do kontaktu: sekretariat@zsptmiedzyswiec.pl

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.