Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

"Fantastyczne Możliwości"... w SP4!

W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie klas 6b i 7b cieszyńskiej Czwórki realizowali program wczesnej profilaktyki alkoholowej, który był kontynuacją zeszłorocznego programu „Domowych Detektywów”. Celem obu było opóźnienie momentu, w którym młodzież sięga po raz pierwszy po alkohol, a także ograniczenie skali problemów związanych z jego piciem.
Uczniowie na lekcjach wychowawczych zapoznawali się z historiami bohaterów programu i wykonywali konkretne zadania. Równolegle z zajęciami w szkole realizowany był także program edukacyjny dla rodziców, którego celem było przekazanie wiedzy pomocnej w podejmowaniu świadomych działań służących ochronie dzieci.     

Program zakończył się „Wieczorem Fantastycznych Możliwości, w czasie którego uczniowie zaprezentowali zaproszonym gościom-rodzicom scenki przedstawiające różne techniki odmawiania. 

SP4

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.