Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Festiwal Organizacji Pozarządowych

W dniu 15 września TKK PTTK „Ondraszek” na zaproszenie Urzędu Miejskiego w Cieszynie wziął udział w II Festiwalu Organizacji Pozarządowych "Cieszyński Przekładaniec". Na cieszyńskim rynku stanęło ok. 30 namiotów i domków, w których organizacje pozarządowe działające w przeróżnych dziedzinach od sportu przez oświatę, uprawianie ogródków działkowych po turystykę-w tym kolarską, miały możliwość  zaprezentować swoje dokonania oraz propagować profil własnej aktywności. 

Klubowe stoisko Ondraszka bogato wyposażyliśmy w zdobyte trofea i kroniki z dawnych lat, informację o naszej ofercie bliższych czy dalszych rowerowych wypraw oraz sposobach ich realizacji. Ozdobiliśmy go również historycznym przedwojennym rowerem, na którym założyciel "Ondraszka" p. Władysław Sosna przejechał tysiące kilometrów przemierzając Polskę wzdłuż i wszerz oraz dla kontrastu, współczesnym modelem trekkingowym.

Sądząc z sporego zainteresowania odwiedzających oraz  wpisów w wyłożonej księdze pamiątkowej oferta aktywnego spędzania wolnego czasu jaki preferujemy i promujemy jest dobrze postrzegana przez mieszkańców miasta i ma sporo zwolenników.

Stoisko klubu z zainteresowaniem odwiedził również m. in. burmistrz miasta p. R. Macura oraz wyżej wspomniany założyciel klubu wraz z małżonką. 

Zbyszek Pawlik

 

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-10 12:40:13
Roberta: Za parę dni od upłynie miesiąc od Festiwalu organizacji pozarządowych, dziwi więc informacja o festiwalu przygotowana przez jednego z uczestników. Zastanawiam się czy pozostali uczestnicy Festiwalu też mogą napisać o swoim uczestnictwie ? Czy też może zależne to jest od posiadania zdjęcia z Burmistrzem.
2018-10-11 09:33:57
Selma: Kampania w toku, ech...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją