Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Finały wojewódzkie dla SP Górki Wielkie !!!!

Biegacze Szkoły Podstawowej z Górki Wielkie idą jak burza przez kolejne etapy szkolnych zawodów w sztafetowych biegach przełajowych. Tym razem na etapie rejonowym w Ćwiklicach pokazali się z jak najlepszej strony.

Aż trzy z czterech sztafet startujących w zawodach wygrywa swoje biegi i kwalifikuje się na Mistrzostwa Województwa Śląskiego, które odbędą się w Konopiskach/ koło Częstochowy.

Brawa należą się wszystkim uczniom reprezentujących naszą szkołę za wolę walki, ambicje i bardzo poważne podejście do każdych zawodów. Tylko dzięki takiej postawie można odnosić sukcesy i godnie reprezentować szkołę w poszczególnych zawodach.

Brawo Wy!!!!!

Naszą szkołę na zawodach rejonowych reprezentowali:

Sztafeta dziewcząt kat. dzieci ( klasy I – VI ): Julia Kuczera, Amelia Dybczyńska, Natalia Omorczyk, Nadia Sikorska, Martyna Słowiok, Alicja Sikora.

Sztafeta chłopców kat. dzieci ( klasy I – VI ): Piotr Dąbrowski, Kacper Waliczek, Błażej Heler, Maciej Kisiała, Igor Jaworski, Oliwier Małysz.

Sztafeta dziewcząt kat. młodzież ( klasy VII – VIII ): Zuzanna Kisiała, Wiktoria Dąbrowska, Anna Hartman, Zuzanna Barańska, Emilia Małysz, Amelia Górniok.

Sztafeta chłopców kat. młodzież ( klasy VII – VIII ): Natan Kuriata, Daniel Sokalski, Mateusz Omorczyk, Daniel Kral, Michał Troszok, Kamil Kołder. Chłopcy zakończyli rywalizację na miejscu piątym.

 

SP Górki Wielkie

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.