Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Giełda pracy z OHP

Młodzieżowe Centrum Kariery w Skoczowie regularnie organizuje giełdy pracy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Dnia 19 lutego zorganizowano giełdę pracy z firmą Interim. Firma oferowała zatrudnienie na stanowiskach pracowników produkcji w Skoczowie.

Poszukujący pracy mogli zapoznać się z profilem firmy oraz warunkami zatrudnienia. Firma oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne oraz bezpłatny dojazd pracowniczy na wyznaczonej trasie. Przedstawiciel firmy udzielał niezbędnych informacji na pytania stawiane przez uczestników giełdy. Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia zostały zaproszone na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne.

Giełda została zorganizowana w celu pomocy osobom bezrobotnym w podjęciu zatrudnienia. Każdy poszukujący pracy otrzymał informację z możliwością uczestnictwa w giełdach i targach pracy organizowanych przez OHP.

Z usług Młodzieżowych Centrów Kariery może skorzystać młodzież bezrobotna i poszukująca pracy stałej oraz krótkoterminowej (np. wakacyjnej), młodzież ucząca się (powyżej 15 roku życia), studenci, osoby bezrobotne a także pracodawcy zainteresowani zatrudnieniem nowych pracowników.

Wszystkie usługi świadczone przez Młodzieżowe Centrum Kariery na rzecz pracodawców i osób poszukujących pracy są bezpłatne. Zapraszamy do Młodzieżowego Centrum Kariery pomożemy Ci napisać CV, list motywacyjny, przygotujemy do rozmowy z pracodawcą, znajdziemy prace dla Ciebie! Znajdziesz nas na ul. ks Mocko 14. Przyjdź, zobacz, pracuj!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją