Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Głusi spotykają się online

W Skoczowskim Stowarzyszeniu Głuchych zajęcia nadal odbywają się online. Mamy dużo starszych osób w naszym Stowarzyszeniu i nie możemy narażać ich na zarażenie koronawirusem. Jednak chcemy być razem i dlatego zapraszamy do obejrzenia naszych filmów z przygotowanych prezentacji multimedialnych.  

W ramach projektu „Miganie jest cool”, który został dofinansowany ze "środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2020” i warsztatów odnoszących się do bezpieczeństwa w domu i najbliższym otoczeniu, zostały opracowane prezentacje mówiące o zagrożeniach behawioralnych, zdrowotnych oraz zagrożeniach związanych ze sprzedażą bezpośrednią. Filmy tłumaczone są na język migowy i dzielą się na trzy części, z których każda odnosi się do jednego z zagrożeń.

Z obejrzenia naszych prezentacji mogą skorzystać nie tylko osoby głuche ale również słyszące.

Mamy nadzieję, że filmy się spodobają i wniosą trochę nowych informacji do naszego codziennego życia. Musicie przy oglądaniu wybaczyć nam pewne niedociągnięcia, ale dopiero uczymy się nagrywania filmów. Znaleźć je można na stronie FB naszego Stowarzyszenia oraz na stronach https://www.youtube.com/watch?v=0TvHVuxGDws.

W imieniu członków Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych

Sylwia Cz.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.