Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

„Grając w planszówki, odnajdź swoją drogę zawodową”

Emocje, świetna zabawa, rywalizacja, przyjemność... wszystko to odnaleźć można było w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych podczas Turnieju „Grając w planszówki, odnajdź swoją drogę zawodową”, który odbył się 14 maja 2019roku. Uczestnikami byli uczniowie VIII klas szkół podstawowych oraz III klas gimnazjalnych (SP nr 2 z Cieszyna, SP nr 4 z Cieszyna, SP nr 5 Cieszyna, SP z Pogwizdowa, SP nr 8 ze Skoczowa, SP z Cisownicy, SP z Goleszowa, SP z Kaczyc, SP z Kończyc Wielkich).

Turniej miał na celu:
- kształtowanie umiejętności przewidywania, myślenia, budowania strategii i planowania działań,
- uczenie samodzielnego podejmowania decyzji i przyjmowania skutków,
- budowanie umiejętności współpracy i wzajemnych relacji.

Uczestnicy zmierzyli się z następującymi grami: Dobble, Trio, Rummikub, Blokus. Po zaciętych walkach wyłoniliśmy zwycięzców turnieju. 1 miejsce zajęła Kinga Greń z Pogwizdowa, 2 miejsce Małgorzata Kluska z SP nr 4 z Cieszyna, a 3 miejsce Łukasz Stoszek z Kończyc Wielkich. Zwycięzcy otrzymali gry strategiczne: Abalone, Blokus oraz Rummikub, a także bony do księgarni o wartości 50zł. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy oraz upominki, a osoby, które znalazły się w pierwszej dziesiątce, również otrzymały bony do księgarni.
Dziękujemy uczniom ZSEG za pomoc w przeprowadzeniu turnieju, Pani Urszuli Zwardoń i uczniom pionu gastronomicznego za przygotowanie poczęstunku. Również dziękujemy tym wszystkim uczniom, którzy przynieśli pyszne ciasta .
Turniej współfinansowany był przez Starostwo Powiatowe w Cieszynie w ramach realizacji zadania publicznego, a także przez Stowarzyszenie „EkoGa” działające w naszej szkole .

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.