Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Historyczny sukces piłkarzy ręcznych z "LANGERA"!

 

Rok temu piłkarze ręczni Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie jako pierwsi przedstawiciele gier zespołowych w historii „Langera” wywalczyli Mistrzostwo Powiatu.

W tym roku powtórzyli ten sukces i znów okazali się najlepsi! Najpierw w rozgrywkach miejskich pokonali „Osucha” 12:2 oraz ZDZ 20:4, a w finale powiatu okazali się lepsi od ZSGH Wisła 19:12 i od „Kopera” 13:9. Drugie miejsce w powiecie zajęła szkoła z Wisły, a trzecie II LO. Zespół z ZST zaprezentował się znakomicie i już przygotowuje się do rozgrywek rejonowych, marząc o awansie do rozgrywek wojewódzkich. Łatwo na pewno nie będzie, ale ta drużyna już udowodniła, że stać ją naprawdę na wiele!

Skład: Mikołaj Gaffke, Grzegorz Krzysica, Filip Leński, Dawid Brzęczek, Krzysztof Kotela, Konrad Zając, Tomasz Pisiut, Maciej Bagiński, Samuel Czyż, Łukasz Łojek, Paweł Legierski, Michał Wolski, Łukasz Kukuczka, Kacper Darmstaedter, trener: mgr Tomasz Matuszek.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.