Hiszpańskie staże ZST

Kompetencje zawodowe bez granic  -  to tytuł dwuletniego projektu, który będzie realizowany w ramach programu Erasmus+ w Zespole Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie. Uczniowie ZST po raz trzeci będą mieli możliwość wyjazdu na praktyki zawodowe do Hiszpanii.

Projekt rozpocznie się 1.09.2017 r., a zakończy się w sierpniu 2019 r. Osiemdziesięciu uczniów  technikum wyjedzie do słonecznej, hiszpańskiej Sewilli w celu odbycia praktyk zawodowych. Dzięki stażom zagranicznym uczniowie kierunków:  mechanik, mechatronik, elektryk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz chłodnictwa i klimatyzacji będą mieli możliwość podniesienia swoich umiejętności zawodowych, zdobycia doświadczenia w przyszłym zawodzie w odmiennych warunkach kulturowych, a tym samym zwiększenia swoich szans na europejskim rynku pracy.
Projekt otrzymał bardzo wysoką ocenę. Przyznane dofinansowanie to ok. 150 tys. euro. Autorkami projektu są:  p. Anita Pokrywa, p. Joanna Wojnar i p. Katarzyna Zorychta.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją