I turniej futsalu o puchar Dyrektora ZST za nami!

Osiem drużyn z powiatu cieszyńskiego wzięło udział w I turnieju futsalowym, który odbył się 7 marca w hali Uniwersytetu Śląskiego. Turniej otworzyła Pani dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, Bożena Cholewa. Poziom rozgrywek  można uznać za wysoki, a cel, jakim była promocja piłki halowej, wdrażanie zasady fair play w  życie i spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny, został zrealizowany. Z fazy zasadniczej pary półfinałowe utworzyły następujące zespoły:
ZST Cieszyn -  ILO
ZSHG Wisła -  ZSB Cieszyn
 Fazę półfinałową i finał można było również śledzić on-line, dzięki portalowi BESKIDZKAPILKA.PL, za co serdecznie dziękujemy. Pierwszy półfinał zakończył się zwycięstwem gospodarzy turnieju (ZST Cieszyn), natomiast w drugim półfinale lepsi okazali się zawodnicy cieszyńskiej Budowlanki.  W meczu o trzecie miejsce Osuch pokonał ZSHG Wisła, tym samym zajmując trzecie miejsce. Finał to potwierdzenie  dominacji gospodarzy i pewne zwycięstwo w stosunku 6:2.                                        
Wielkie gratulacje dla  drużyny trenera Tomasza  Matuszka, która  wygrała wszystkie mecze i cały turniej. Ogromne podziękowania dla wszystkich zawodników, opiekunów i trenerów pozostałych drużyn za przybycie i sportowa walkę.
Organizatorem i sędzią głównym turnieju był Marek Bakun.

źródło:
dodał: autor
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją