Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

„III Skoczowski Turniej Niesłyszących w Bowlingu”

To już ostatnie spotkanie z tegorocznych projektów członków Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych, które zostały „dofinansowane ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2019”. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy.
„III Skoczowski Turniej Niesłyszących w Bowlingu” to kontynuacja odbywającego się w poprzednich latach turnieju, który staje się cykliczną imprezą sportowo-rekreacyjną dla osób niepełnosprawnych, w tym osób głuchych, ich rodzin oraz innych osób słyszących, zamieszkałych na terenie województwa śląskiego. Turniej odbył się w Skoczowie i wzięło w nim udział 36 osób – 6 grup po 6 zawodników. Po raz pierwszy turniej został zorganizowany w 2016 roku ze środków własnych Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych i współpracy SOSiR w Skoczowie. Obecnie dzięki otrzymanemu dofinansowaniu możliwa jest organizacja kolejnych rozgrywek i zaproszenie drużyn z innych Stowarzyszeń Osób Głuchych.

W trakcie turnieju odbyły się rozgrywki pomiędzy poszczególnymi grupami i wyłoniono najlepszych zawodników - na zakończenie Turnieju wręczono nagrody, wyróżnienia i dyplomy, a później zawodnicy otrzymali ciepłe przekąski i napoje.

W imieniu członków Skoczowskiego Stowarzyszenia Głuchych

Sylwia Cz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.