Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Iwona Wisełka na Pielęgniarkę Roku

HIPOKRATES 2018! Głosujemy na „Pielęgniarkę Roku”! Jedną z kandydatek z Powiatu Cieszyńskiego, wybraną spośród wielu, jest Iwona Wisełka – działająca m.in. w  Stowarzyszeniu „Projekt Ustroń”.

Nominację do nagrody zgłosili pacjenci. Jest to najważniejsza rekomendacja, jaką można sobie wyobrazić. Zapraszamy do głosowania.

Krótka sylwetka osoby nominowanej do tytułu „Pielęgniarki Roku”.

Iwona Wisełka.

Całe jej dorosłe życie związane jest z Ustroniem. Ukończyła Liceum Medyczne w  Cieszynie. Swą edukację zawodową zamknęła tytułem magistra  pielęgniarstwa.  Od 18 lat pracuje w Polsko- Amerykańskiej Klinice Serca w Ustroniu.  

Jest zastępcą pielęgniarki oddziałowej. Ponadto, jest koordynatorem badań klinicznych w dziedzinie kardiologii i kardiologii interwencyjnej związanej z farmakoterapią oraz sprzętem medycznym. 

Bardzo często bierze udział w wydarzeniach prozdrowotnych w mieście Ustroń (oraz w innych miastach). Celem tych działań jest wstępna diagnostyka chorób układu krążenia.  Jest także audytorem wewnętrznym zintegrowanych systemów zarządzania (ISO 9001:2015 i ISO 14001:2015 – Certyfikat TÜV Rheinland Polska).

W swej pracy na co dzień łączy pasję pomagania ludziom z działalnością zawodową. Profesja nauczyła ją otwartości i zrozumienia problemów drugiego człowieka. Są to wartości, wokół których buduje swoje życie zawodowe, jak i prywatne.

JAK GŁOSOWAĆ?  Bardzo prosto! Wystarcz oddać głos w postaci SMS na stronie internetowej Dziennika Zachodniego.

 

Stowarzyszenie „Projekt Ustroń”

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją