Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jesienny Rajd Górski w SP3

Jak mawiają klasycy: Do trzech razy sztuka. Mimo że pogoda dwukrotnie płatała nam figle i musieliśmy nasz rajd odwoływać, to jednak trzecie podejście okazało się udane. 8 października 2018 r. wybraliśmy się na kolejny Jesienny Rajd Górski. Tym razem naszym celem była Błatnia. Wędrowaliśmy w dwóch grupach –  jedna szlakiem z Jaworza, druga z Brennej.

Warto było tyle czekać na tę wyprawę – pogoda w tym terminie naprawdę dopisała. Październikowa, mglista, ale słoneczna, aura dodawała naszej wędrówce tajemniczego nastroju, a mieniący się wszystkimi kolorami jesieni krajobraz zachwycił nawet najmniej wrażliwych na piękno przyrody. Z każdym kolejnym zdobytym metrem mieliśmy coraz lepsze humory. Jedni czerpali radość z samej wędrówki i rozmowy, drudzy cieszyli się poszukiwaniem darów jesieni, a jeszcze inni rozwijali swoje fotograficzne pasje.

Gratulujemy wszystkim, którzy maszerowali z nami. Zwłaszcza tym, którym udało się zdobyć pierwszy w życiu górski szczyt. Dziękujemy organizatorce – pani Iwonie Czakon-Kobus –  za stworzenie okazji do integracji naszej szkolnej społeczności. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wędrówkę!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-14 10:50:20
Mach: Ja nie rozumiem, czy środowisko dziennikarskie głupieje czy to nauczycielskie. Co to znaczy rajd górski SP3.? Może by tak dodać ,której szkoły, i z której miejscowości, jeżeli to wydarzenie uznał portal ox, za warte odnotowania na swoich stronach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją