Kacper Gepfert mistrzem i wicemistrzem Polski!

W dniu 21 maja 2017 roku, w Białobrzegach, koło Radomia odbyły się Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Federacji WPF.. Wziął w nich udział 24-letni mieszkaniec Górek Wielkich - Kacper Gepfert.. Startował on w kategorii męskiej w dwóch konkurencjach: kulturystyce do 70 kg oraz sylwetce męskiej do 175 cm. W obu zanotował ogromny sukces - w pierwszej został mistrzem, a w drugiej - wicemistrzem Polski!

Dzięki temu został powołany do kadry narodowej, ponieważ taki wynik uprawnia go do startu w Mistrzostwach Europy Federacji WPF. Odbędą się one w dniu 3 czerwca tego roku w Siedlcach. Tydzień wcześniej, bo w dniu 27 maja b. r. ambitny zawodnik wystartuje jeszcze na kolejnych mistrzostwach Polski - tym razem Federacji WFF WBBF.

Poza sportem Kacper też nie próżnuje - pracuje w firmie Klimosz oraz, dodatkowo, jako trener personalny. Swoim przykładem udowodnił, że pracując nad sobą każdy może wiele osiągnąć. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki,  życzycząc młodemu mieszkańcowi Ziemi Cieszyńskiej powodzenia..

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją