Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kanapka wyborcza z CRS

Wczoraj (3.09) odbyło się spotkanie kandydatów Cieszyńskiego Ruchu Społecznego. Omówiony został na nim program wyborczy na zbliżającą się kampanię. Co ciekawe, przy jego tworzeniu pomagali mieszkańcy Cieszyna.

25 sierpnia na rynku odbył się event "Zjedz kanapkę z CRS!", podczas którego ankietowano mieszkańców stolicy powiatu. Mimo niesprzyjającej pogody (padający desz, chłód) w ciągu dwóch godzin udało się porozmawiać aż z 54 mieszkańcami z różnych zakątków Cieszyna. Każdego częstowano także tradycyjną kanapką cieszyńską.

Jak twierdzi Gabriela Staszkiewicz, kandydatka ugrupowania na stanowisko Burmistrza Miasta Cieszyna, mieszkańcy Cieszyna chętnie odpowiadali na pytania, a my skrzętnie notowaliśmy. Głos mieszkańców jest dla nas ważny. Jak dodaje, ankieta będzie dostępna na stronie internetowej CRS, a ponadto, w trakcie kampanii wydarzenie z kanapkami wyborczymi odbędzie się ponownie.

W obecnej kadencji Cieszyński Ruch Społeczny ma większość w Radzie Miasta i stawia sobie za cel poprawę jakości życia w mieście bez względu na przekonania polityczne. Na tych samych założeniach, oraz potrzebach mieszkańców, będzie opierał się program wyborczy, z którym startować będą kandydaci do samorządu. Jak udało się ustalić, ich lista jest już zamknięta i wygląda na to, iż w każdym z okręgów CRS zgłosi maksymalną liczbę kandydatów. (rogers)

źródło:
dodał: autor

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-06 11:20:52
kredka800: Wypytywanie wyborców to brak jakiegokolwiek planu działania. To wyborcy powinni pytać oto co pani zamierza zmienić. Tyle że gdyby pytali to pewnie kanapka by im bokiem wyszła.
2018-09-06 13:29:54
alouette: Kanapka wyborcza, to lepsze niż kiełbasa :)
2018-09-09 21:16:54
666: Kanapka to nasza świętość. Nie można sprowadzać jej do poziomu wyborczej... kiełbasy.
2018-09-11 05:21:14
bronek91: Jako godo mondrość ludowo nie dla psa kiełbasa, nie dla kota spyrka. A kanapki, mam nadzieję, iż ze śledzikiem. Wspieramy lokalny biznes... Pozdrawiam i życzę sukcesów!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją