Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Klasy "z klasą"

Nietypowo, bo końcem grudnia, kończy się kształcenie zawodowe dla uczniów klas czwartych w szkołach zawodowych. W Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu z nauczaniem zawodu rozstają się technicy: rolnicy, architektury krajobrazu oraz żywienia i usług gastronomicznych. Po czteroletnich zmaganiach z teoretyczną nauką zawodu, wielogodzinnych zajęciach praktycznych i odbytych praktykach zawodowych są gotowi do wejścia na rynek pracy. Jak na zakończenie przystało nie obyło się bez podziękowań, wspomnień, miłych słów i poczęstunków samodzielnie przygotowanych. Jeszcze tylko styczniowe egzaminy zawodowe w odpowiednich kwalifikacjach i można przystąpić do przygotowywania się do matury. Nie mamy wątpliwości, że nasi czwartoklasiści świetnie poradzą sobie na rynku pracy w wybranych przez siebie zawodach. Zapewniają, że podczas okresu kształcenia w naszej szkole  bardzo zżyli się nie tylko we własnym gronie ale także z nauczycielami i całą społecznością szkolną. Nawiązane zostały przyjaźnie, które zgodnie z  tradycją  szkoły w Międzyświeciu, mamy nadzieję, będą trwały długie lata. Niewątpliwie swoją postawą i zachowaniem dają wyraz szacunku dla siebie samych, nauczycieli i pracowników szkoły oraz z pasją i pełną odpowiedzialnością podchodzą do zawodu.

Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości, po ukończeniu naszej szkoły będą wartościowymi pracownikami i odnosić sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.