Kolejne Medale dla Octagon Team Cieszyn

 Zawodnicy Octagon Team Cieszyn wywalczyli 4 medale na 143 edycji Amatorskiej Ligi MMA, która odbyła się w Łodzi. Wygrane walki przez Naszych zawodników pokazują, że nie stoimy w miejscu i dalej rozwijamy swoje umiejętności.

Złoty medal i świetną dyspozycję zaprazentował Daniel Malinowski (senior do 66 kilogramów). Dynamika i praca na nogach były kluczem do sukcesu Daniela. Wolny los i dwie pewne wygrane dały Malinowskiemu miejsce na najwyższym podium. Kolejne złoto dołożył Samuel Anthony (pierwszy krok do 61 kilogramów), który wygrał wszystkie swoje pojedynki. Dla Anthonego ten start był pierwszym w kategorii seniorów. Po srebrnym medalu dołożyli do dorobku klubowego Kacper Kaczmarek (junior do 77 kilogramów) oraz Damian Greń (senior do 93 kilogramów). Walkę poza turniejową decyzja z dużo cięższym rywalem wygrał Tobiasz Le pewnie punktując rywala w stójce przez cala walkę.

Octagon Team prowadzi ciągle nowy nabór do grupy początkującej w Cieszyńskiej sekcji. Wszystkich chętnych spróbowania czegoś nowego co pozwoli się rozwijać fizycznie i nie tylko zapraszamy na salę. Treningi w Cieszyńskim Octagonie odbywają się przy ulicy Górny Rynek 6 (zakład Sióstr Boromeuszek). Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę, piątek o 7 30 oraz 16 30, sobotę 14 30. Grupa dla najmłodszych (5-10 lat) ma zajęcia we wtorek oraz czwartek na 16 30. Treningi prowadzi Michał Mankiewicz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją