Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Kolejny sukces Cieszyńskiego Kyokushin w Wieliczce

Dużym sukcesem dla Cieszyńskiego Klubu Karate Kyokushin zakończył się IX Międzynarodowy Turnieju o Puchar Solny w Wieliczce. Zawody odbyły się w sobotę 11 maja 2019r. z udziałem rekordowej ilości 43 klubów i około 350 zawodników z całej Polski, Czech, Niemiec i Rumunii.
Cieszyński sześcioosobowy team zdobył 7 medali w tym 3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe, co dało w klasyfikacji generalnej klubów bardzo dobre 6 miejsce.
Podwójny Puchar i dwa złote medale zdobył Cezary LOSKA w kategorii kadetów do 35 kg. Była to jedna z najbardziej licznych kategorii i Cezary, aby zdobyć złoty medal w kumite musiał stoczyć 5 pojedynków z których większość wygrał przed czasem. Do złotego medalu w walkach dorzucił złoty medal w kata, gdzie pokonał ok. 30 rywali.
Drugi złoty medal zdobył Igor WOJACKI w kategorii kumite juniorów do 65 kg. Szczególnie  wyróżnić należy tu jego walkę półfinałową, gdzie znokautował swojego przeciwnika.
Srebrny medal zdobyła Zuzanna PASTERNY w kategorii kumite juniorek do 60 kg. Tym razem w finale przegrała po dogrywce ze swoją stałą rywalką, wicemistrzynią świata z klubu gospodarzy, a którą pokonała miesiąc wcześniej w Żorach.
Brązowe medale dla naszych barw zdobyli w kumite młodzików do 55 kg Paweł WOJACKI, w kumite kadetów do 45 kg Michał LEŃCZUK oraz w kumite kadetów + 45 kg Norbert WAŁACH.
Sędziami z ramienia cieszyńskiego klubu byli Dariusz Kubica i Andrzej Pasterny, a kierownikiem Bogdan Kubica i Piotr Wojacki.
Chciałbym wszystkim zawodnikom pogratulować i życzyć dalszych sukcesów, natomiast rodzicom podziękować za pomoc i wsparcie – mówi Bogdan Kubica Prezes i trener CKKK.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.