Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Kolejny sukces Oleksandry

Oleksandra Lukash, uczennica klasy drugiej Branżowej I Stopnia w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu, zajęła zaszczytne trzecie miejsce w konkursie „Bezpieczny w sieci”. Jest to kolejny jej sukces po wygranej w powiatowym konkursie plastycznym „Kolory smutku i odcienie radości” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs

"Bezpieczny w sieci" zorganizowany został przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach we współpracy z Wojewódzkim Zespołem do Spraw Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi. Został skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z całego województwa śląskiego. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem oraz wysokim poziomem artystycznym. Oleksandra, obdarzona niezwykłym talentem i wrażliwością, pochodzi z Ukrainy i wraz z rodzicami mieszka w Skoczowie. Swoje zdolności plastyczne rozwija uczęszczając na lekcje malarstwa i rysunku do Miejskiego Centrum Kultury Integrator w Skoczowie. Gratulujemy Oli sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć artystycznych. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-21 17:50:05
Ruben: Znakomicie! Gratuluję!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.