Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Kolejny, wielki sukces naszych pływaków z SP4!

W czwartek, 28 marca, na basenie Uś w Cieszynie, odbył się przedostatni, rejonowy etap Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym. Do rywalizacji, w kategorii Dzieci, oprócz naszej szkoły, przystąpiły najlepsze w pływaniu, w naszym rejonie, szkoły ze: Skoczowa, Pawłowic, Cisownicy, Goczałkowic i Pszczyny. Natomiast w kategorii Młodzieżowej wystartowały szkoły z: Wisły, Pawłowic, Skoczowa i oczywiście nasza szkoła, reprezentująca Powiat cieszyński. Po wielkich zmaganiach wszystkich zawodników i zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którymi zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, okazała się nasza szkoła!!! W kategorii Młodzieżowców obie nasze reprezentacje zajęły II miejsce, za Szkołą Podstawową nr 1 z Pawłowic.

Gratulujemy naszym pływakom i nauczycielom wychowania fizycznego wspaniałych wyników!

Trzymajcie kciuki za naszą reprezentację dziewcząt i chłopców, która niebawem weźmie udział w Wojewódzkich Finałach Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym w Gliwicach.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.