Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

Konkurs w czasach zarazy

W tym jakże trudnym czasie Zespół Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu różne formy docierania do uczniów. Priorytetem jest oczywiście zdalne nauczanie, które wbrew pozorom wymaga wiele kreatywności nie tylko ze strony nauczycieli, ale także uczniów. Oprócz tego organizujemy wirtualne konkursy a także inne formy zaktywizowania uczniów. Ku naszej radości uczniowie chętnie uczestniczą w tego typu przedsięwzięciach.                                                 

Szczególnym powodzeniem cieszył się facebookowy konkurs fotograficzny „Zwierzęta – moja miłość”. Uczniowie, absolwenci i sympatycy naszego profilu przysyłali zdjęcia swoich ulubieńców. Nie od dziś wiadomo bowiem, że obecność psa, kota czy innego przyjaciela działa terapeutycznie na właściciela. Przykłady tego zaobserwować można nawet  w aktualnej sytuacji kryzysu epidemicznego. Ludzie masowo adoptują zwierzęta, aby zapewnić sobie towarzystwo w czasach przymusowej izolacji.

W ramach naszego konkursu napłynęło prawie 50 prac, na których znalazły się różne gatunki zwierząt: od oczywistych psów i kotów po konie, owce, papugi, koszatniczki, króliki, kury, świnki morskie, a nawet pająki z rodziny ptasznikowatych.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.