Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kopnij piłkę ks. Byrtowi

Kopnij  piłkę ks. Byrtowi a on poda dalej" to akcja jaka Parafii Ewangelicka w Szczyrku przygotowuje na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej - Moskwa 2018. Jak informuje pomysłodawca akcji piłka projekt wsparł  Prezydent RP  Andrzej Duda

Parafia  zbiera dla dzieci piłki, które chce podarować na koniec każdego z 4.  zaplanowanych ekumenicznych nabożeństw  w czasie Mundialu w Moskwie 2018.  - Mistrzostwa rozpoczynają się 14 czerwca a pierwsze nabożeństwo będzie 17 czerwca o godz. 11 .00 w Szczyrku w Parafii Ewangelickiej Chcemy się modlić w ekumenicznej rodzinie za piękne Mistrzostwa i o pokój na świecie i o błogosławieństwo dla świata a szczególnie w tym czasie dla Mistrzostw i naturalnie dla naszej reprezentacji . Chcemy aby nasi doszli jak najdalej i sprawili nam wiele radości. Cieszymy się niezmiernie, że Pan Prezydent RP Andrzej Duda wsparł projekt 7 pięknymi piłkami. Zachęcamy tez innych do wsparcia naszego projektu ( kontakt z Parafią Ewangelicką w Szczyrku salmopol@wp.pl )

Chcemy aby dzieci w czasie Mistrzostw i w czasie wakacji  zostawiły komputery i telefony komórkowe  i wyszły na podwórko zabrały z sobą piłkę i zaprosiły inne dzieci do wspólnej gry tak jak to było za naszych dziecięcych czasów . A może wśród tych dzieci, które otrzymają piłkę będzie  kolejny " Lewandowski " Zapraszamy już na nabożeństwa do Szczyrku do Parafii Ewangelickiej  i do wsparcia projektu.

Ks. Jan Byrt
 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją