Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kreatywne popołudnia w przedszkolu w Ochabach

Minął już trzeci rok, od kiedy w przedszkolu w Ochabach rozpoczęły się popołudniowe warsztaty dla dzieci i rodziców pt „Popołudnia z mamą i tatą”.

Spotykaliśmy się raz w miesiącu i wykonywaliśmy ciekawe prace plastyczno- techniczne, nie zabrakło również muzycznych i ruchowych przerywników. Z miesiąca na miesiąc nasza grupa się rozrastała i trzeba było rozpocząć pracę z drugą „drużyną” w Wiślicy.

Dzięki zajęciom dzieci mogły miło spędzić czas wspólnie z rodzicami, a przy tym również lepiej poznać się z kolegami z przedszkola . W trakcie warsztatów powstały m.in. torby z filcu, drzewka szczęścia, koszyki wielkanocne, broszki z butelek, ramki ze słomek, ogród w słoiku i wiele innych rzeczy, które stawały się ozdobą naszych domów i upominkami dla bliskich.

Zajęcia niosły z sobą dużo radości, uczestnicy byli bardzo zaangażowani i rozwijali swoją kreatywność. Zakończyliśmy tegoroczną przygodę tradycyjnym grillem z pieczeniem kiełbasek i mnóstwem zabaw na świeżym powietrzu. Były oczywiście upominki za wytrwałość i pomysłowość.

Zapewne zobaczymy się po wakacjach. Już szukamy nowych pomysłów!!

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją