Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

„KSZTAŁĆ SIĘ GLOBALNIE, PRACUJ LOKALNIE” – nowy projekt staży zagranicznych dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych im. płk. G. Langera w Cieszynie

Zespół Szkół Technicznych w Cieszynie od wielu lat oferuje swoim uczniom możliwość wyjazdu na staże w hiszpańskiej Sewilli. Szkoła po raz kolejny zakwalifikowała się do Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), dzięki czemu uczniowie ZST będą mieli możliwość kontynuowania trwających od 2015 roku zagranicznych staży zawodowych.

Już w sierpniu 2019 r. odbędzie się pierwszy wyjazd grupy fryzjerek, które pod okiem hiszpańskich mistrzów fryzjerstwa będą kształcić swoje umiejętności zawodowe. Za nimi już wiele przygotowań – konkurs "Od plecionki do koków hiszpańskich", kursy języka hiszpańskiego oraz zajęcia przybliżające kulturę i obyczajowość Hiszpanii. Przed nimi – dwa tygodnie intensywnych praktyk w hiszpańskich pracowniach fryzjerskich, lekcji doskonalących znajomość języka hiszpańskiego, wycieczek krajoznawczych oraz cieszenia się słońcem i kulturą Hiszpanii. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.