Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Liga Młodych Kreatorów

Dnia 16 kwietnia 2018 r. w ZSEU, w Świętochłowicach odbył się VIII finał regionalnego konkursu organizowanego dla szkół fryzjerskich „Liga Młodych Kreatorów”.

Tegorocznych hasłem konkursu fryzjerskiego była „Marzanna”. W finale ,,Ligii Młodych Kreatorów” wzięli udział uczniowie z 10 szkół fryzjerskich z całego regionu Śląska, Małopolski i Czech, m.in. z Cieszyna, Jastrzębia-Zdroju, Tychów, Chorzowa, Świętochłowic i Wadowic. Kreatorzy mieli za zadanie wykonać pełną stylizację konkursową na jednej modelce (fryzura, makijaż i strój i dodatki). Podczas finałowego pokazu na scenie CKŚ uczniowie prezentowali stworzone przez siebie stylizacje i opowiadali o ich powstawaniu.

Z Zespołu Szkół Technicznych im.płk. Gwidona Langera w Cieszynie udział wzięły 2 finalistki – Justyna Janik z kl. 3f i Sylwia Keller z kl. 2f oraz uczennica, która dostała się do finału na dodatkowych eliminacjach z tzw. ,,dzikiej karty” w Żorach – Marcelina Jurczyk z kl. 2f .

Nasze przedstawicielki zajęły dwa miejsca na podium:

II miejsce zajęła – Sylwia Kller z modelką Aleksandrą Jenkner

III miejsce zajęła – Marcelina Jurczyk z modelką Agnieszką Śmietaną

Składamy serdeczne gratulacje naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i żywimy nadzieję, że dobra passa na konkursach fryzjerskich nas nie opuści.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.