Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Logistycy z Międzyświecia łączą teorię z praktyką

Uczniowie technikum, kształcącego się w zawodzie technik logistyk w październiku 2018 r. uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej. Głównym punktem wyjazdu uczniów technikum logistycznego było zwiedzenie firmy transportowej "TTD Michalik" w Górkach Małych. Młodzi logistycy, parokrotnie na lekcjach z przedmiotów zawodowych poznawali charakter i specyfikę transportu samochodowego. Były to jednak tylko suche informacje, poparte ewentualnie ilustracjami, zdjęciami czy filmami. Podczas wyjazdu mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają środki transportu samochodowego oraz w jaki sposób odbywa się załadunek i wyładunek towarów przewożonych właśnie tymi środkami transportowymi.      

Przedstawiciel firmy w bardzo interesujący sposób przedstawił uczniom jak działa infrastruktura logistyczna i jakie obowiązki spoczywają na kierowcy uczestniczącym  w obrocie towarowym. "TTD Michalik" to operator logistyczny z bogatą ofertą usług oraz należący do czołówki firm liczących się na rynku krajowym i międzyanarodowym. Specjalizuje się w pełnej obsłudze Klientów, poczynając od wszechstronnej analizy potrzeb, doradztwa, realizację projektu aż po dostawę. Priorytetem ich jest sprostać wymaganiom Klientów poprzez oferowanie możliwie najlepszych cen oraz wysokiej klasy serwis.

W trakcie wyjazdu uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy z zakresu spedycji i logistyki, a także mieli możliwość międzyklasowej integracji.

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją