Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Logistycy z SOIZ na Politechnice Poznańskiej

 

Trendy i nowości w branży LTS (Logistyka-Transport-Spedycja) najlepiej odkrywać podczas zajęć praktycznych. Możliwość taką mieli uczniowie klas 2 i 3 technikum logistycznego Szkoły Organizacji i Zarządzania podczas wycieczki zawodowej na Politechnikę Poznańską i targi branżowe MODERNLOG w Poznaniu w dniach 6-8 czerwca br.

W programie wycieczki znalazła się przygotowana przez Studenckie Koło Logistyki gra terenowa po kampusie Politechniki Poznańskiej oraz warsztaty z komunikacji interpersonalnej, zaczerpnięte ze szkoleń pracowników firmy Volkswagen. Zwiedziliśmy profesjonalnie wyposażone laboratoria logistyczne i medialne, w których młodzież szlifuje umiejętności praktyczne w ramach projektu „Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska“. Wzięliśmy udział w IX Gali Logistyki, podczas której studenci zaprezentowali własne rozwiązania mające usprawnić procesy produkcyjne w realnie działających firmach na rynku polskim. Uczestniczyliśmy także w Targach Poznańskich MODERNLOG, w czasie których mieliśmy okazję podpatrzeć nowatorskie rozwiązania związane z magazynowaniem i transportem towarów.

Nie zabrakło również zwiedzania zabytkowego Poznania z przewodnikiem, warsztatów czeladniczych w Muzeum Rogala, rozgrywek sportowych oraz wspólnie mile spędzonego czasu!

 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją