Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Byłeś świadkiem zdarzenia? Dysponujesz ciekawymi materiałami własnego autorstwa? A może chcesz żeby świat dowiedział się o czymś lub o kimś ważnym?

Wyślij swój materiał na kontakt24.ox.pl i obserwuj, jak rośnie liczba jego wyświetleń.

Zapraszamy Cię do współtworzenia Portalu OX.PL!

LogIT 2 - przyszłość w zawodzie

W ramach projektu "LogIT 2 - przyszłość w zawodzie", w dniach od 5 do 18 maja, uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego przebywali w Bristolu w Wielkiej Brytanii na zagranicznym stażu. Przez dwa tygodnie informatycy i logistycy zmagali się nie tylko z angielską pogodą, ale stawili również czoła pracy w zagranicznej firmie. Dzięki wyjazdowi uczniowie podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe, kształcili język angielski i poznawali brytyjską kulturę. Ważnym punktem wyjazdu był również program turystyczny, obejmujący między innymi Londyn, rzymskie łaźnie w miejscowości Bath, Concorde – naddźwiękowy samolot pasażerski o napędzie turboodrzutowym, jak i sam Bristol. Podkreślić trzeba, że Szybiniacy doskonale radzili sobie w całkowicie dla nich nowej sytuacji, wykazali sie bardzo dużą odpowiedzialnością, sumiennością, zaangażowaniem i  kreatywnością, co było podkreślane przez angielskich pracodawców.

Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.