Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Medale Octagon Team Cieszyn na Mistrzostwach Polski NO GI

Trzy medale przywieźli zawodnicy Octagon Team Cieszyn z Mistrzostw Polski No - Gi, które odbyły się w Luboniu. Dwa złote i brązowy medal dopisali do dorobku klubowego.
Tytuł Mistrza Polski (kategoria do 79.5 kilograma brązowe pasy masters) zdobył Michał Mankiewicz. Michał wygrał wszystkie swoje trzy pojedynki w tym finał przed czasem dzwignią na biceps. Mateusz Legierski także wywalczył złoty medal wygrywając tego dnia aż siedem walk dominujac swoją kategorię wagowa (kategoria do 79.5 kilograma białe pasy). Brązowy krążek dołożył Arno Csapek, który w drodze po medal wygrał kilka swoich walk w dobrym stylu (kategoria do 91.5 kilograma białe pasy).
Octagon Team prowadzi ciągle nowy nabór do grupy początkującej w Cieszyńskiej sekcji. Wszystkich chętnych spróbowania czegoś nowego co pozwoli się rozwijać fizycznie i nie tylko zapraszamy na salę. Treningi w Cieszyńskim Octagonie odbywają się przy ulicy Górny Rynek 6 (zakład Sióstr Boromeuszek). Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę, piątek o 7 30 oraz 16 30, sobotę 14 30. Grupa dla najmłodszych (5-10 lat) ma zajęcia we wtorek oraz czwartek na 16 30. Treningi prowadzi Michał Mankiewicz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją