Medale Shindo na Czeskich matach

Miło nam poinformować o kolejnych znakomitych sukcesach zawodników Klubu Sportowego Shindo podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Grand Prix Ostrava 2017, który odbył się 4 listopada w Ostravie. 746 zawodników, 109 klubów z 12 krajów.

Trzynastu zawodników reprezentowało K.S.Shindo i rywalizowało na Czeskich matach zdobywając 6 medali 3 srebrne i jeden brązowy w Kumite oraz 2 brązowe w Kata.

Najlepiej z nich wypad zdecydowanie Mateusz Cieślar, któremu nie wiele zabrakło do złota w dwóch konkurencjach Kumite juniorów OPEN i w +75 kg zdobywając dwa srebrne krążki. Klaudia Szymańska w Kumite +60 kg U-21 wywalczyła również srebro i ten sam kolor krążka dołożyła Maja Borzęcka w konkurencji Kata indywidualne 10-11 lat. Patrycja Kądziałka w Kumite U-21 -60kg wywalczyła brąz a w Kata przegrała 3:2 o brązowy medal zajmując 5 pozycję.

Brązowy medal w Kata drużynowym dołożyły dziewczyny w składzie Monika Kania, Julia Śliwczyńska, Marta Kopica, druga drużyna Shindo w składzie M.Borzęcka, A.Śvrćkova, M.Mrowiec zajęły 5 miejsce i tak samo na 5 miejscu zakończyła Maria Kopala w Kumite.

K.S.SHINDO

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją