Medalowy łup zawodników Shindo

W Głubczycach 06.05.2017 odbył się VIII Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego w Karate WKF.  Organizatorem zawodów był LZS Karate-do Głubczyce. Uczestniczyło w nich ponad 200 zawodników z 15 klubów z Polski i Czech. Klub Sportowy Shindo reprezentowało 13 zawodników, którzy wywalczyli  7 medali.

Zawody rozegrano w kategoriach wiekowych od dzieci do juniorów włącznie. Występ naszych zawodników należy zaliczyć do bardzo udanych.

Najlepszy udział zanotowała Maja Borzęcka mieszkanka Bielska-Białej trenująca na co dzień w Cieszynie, która nie dała żadnych szans w dwóch kategoriach wiekowych zdobywając złoty medal indywidualnie w konkurencji Kata 10 lat oraz złoto w kategorii 11 lat.

Również złoto ale drużynowo zdobyli Jakub Zowner, Mateusz Hubczyk, Filip Niemczyk w tej samej konkurencji dziewczyny w składzie Monika Kania, Marta Kopica, Julia Śliwczyńska wywalczyły srebro a brązowy krążek dorzuciła drużyna Max Zahradnik, Tymoteusz Czernik, Franciszek Janiczek. W konkurencjach Kumite +40 kg Max Zahradnik wywalczył srebro a Tymoteusz Czernik w wadze -35 kg brąz.

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją