Międzynarodowe granie w ZSTiO w Skoczowie

W środę 25 października  już po raz siedemnasty Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie był gospodarzem Międzynarodowego Turnieju w Siatkówce. W tegorocznym turnieju uczestniczyły dwie drużyny z Czech – jedna z Trzyńca, druga z Fridka Mistka, jedna z Cadcy (Słowacja)  oraz dwie drużyny z Polski – jedna ze Zdzieszowic oraz drużyna gospodarzy.

Turniej rozegrany był systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Drużyna gospodarzy z „Bajerek” zajęła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze i nie oddając ani jednego seta. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Frydka Mistka, a  na trzecim chłopcy ze Zdzieszowic.

W zespole zwycięskim zagrali: Aleksy Adamczyk, Tymoteusz Ciach, Dominik Kohut, Jan Kożusznik, Dawid Lubiński, Przemysław Makowski, Jacek Mikicki, Bartosz Mleczko, Jakub Pietrasina, Krzysztof Stec i Karol Wojaczek. Dzięki dofinansowaniu  ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu ofert na rok 2017 oraz Banku Spółdzielczego najlepsze drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy  smaczny posiłek. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Wrzos działające przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w  Skoczowie. 

źródło:
dodał: autor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
kontakt z redakcją